مجامع انجمن صنفی شرکت ­های اتوماسیون صنعتی سال 1402

مجمع عمومی فوق‌­العاده انجمن صنفی شرکت‌­های اتوماسیون صنعتی سال 1402

مجمع عمومی فوق­‌العاده انجمن صنفی شرکت­‌های اتوماسیون صنعتی این انجمن در روز دوشنبه مورخ 30 بهمن 1402 در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.

پس از اعلام رسمیت جلسه توسط نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سرکار خانم واثقی‌­نیا، این مجمع از ساعت 14:00 آغاز شد. آقایان مهندس مهدی شهابی به عنوان رئیس، مهندس علیرضا مهابادی به عنوان نایب رئیس و مهندس مرتضی مخلص‌­آبادی به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند.

اصلاح و بروزرسانی اساسنامه انجمن با توجه به ابلاغ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که تمامی تشکل‌­های عضو ملزم شده‌­اند که نسبت به بروزرسانی اساسنامه اقدام نمایند، دستورجلسه این مجمع بود. با توجه به فرصت اندک جهت بررسی و پیشنهاد اصلاحات هیئت مدیره، هیئت مدیره موظف گردید تا پیش از مجمع سال آتی نسبت به برگزاری مجمع فوق­‌العاده و اصلاح اساسنامه اقدام نماید.

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌­العاده انجمن صنفی شرکت­‌های اتوماسیون صنعتی سال 1402

ارائه‌­ی گزارش عملکرد یکساله­‌ی هیئت مدیره و دبیرخانه

پس از پایان مجمع فوق­‌العاده بلافاصله مجمع عمومی عادی با تأیید نماینده اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران جناب آقای سیدماهان میرشفیعی آغاز به کار کرد. که با اکثریت آراء، آقای مهندس مهدی شهابی از شرکت صنعت هوشمند آسیا، به سمت رییس جلسه، آقای مهندس علیرضا مهابادی از شرکت مهندسی کنترل­های صنعتی حنیف به سمت نایب رئیس و آقای مهندس مرتضی مخلص‌­آبادی از شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مکو)، و آقای مهندس مهدی اسلامی کردی از شرکت تحقیقاتی دنا سامانه به ترتیب به سمت ناظر اول و دوم و سرکار خانم فرناز پورشهاب به سمت منشی جلسه انتخاب شدند.

پس از انتخاب هیئت رییسه و قرائت دستورجلسه، گزارش عملکرد یکساله‌­ی هیئت مدیره و دبیرخانه و همچنین کمیته­‌های تخصصی و عمومی انجمن توسط اعضای هیئت مدیره‌­ی، دبیر انجمن و رؤسای کمیته‌­ها ارائه شد و مورد تصویب مجمع محترم قرار گرفت.

بازرسان انجمن

سپس نوبت به معرفی کاندیداهای بازرسی انجمن و رأی‌­گیری در این خصوص رسید که در نهایت پس از شمارش آراء آقای مهندس امیرنصرت ذوالفقاری از شرکت تام ایران خودور و آقای مهندس حامد خسروی از شرکت فناوران اطلاعات سیوان به عنوان بازرسان اصلی انجمن و آقای آرش بابایی از شرکت صنایع کنترل دقیق پارت به عنوان بازرس علی­‌البدل انجمن برای مدت یکسال انتخاب شدند.

                                                             

دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی

گزارش مالی سال منتهی به 1402/07/30 و بودجه­‌ی پیشنهادی سال آینده انجمن توسط آقای مهندس محمد حسن ابراهیمی یزدی، خزانه‌­دار انجمن و پس از آن گزارش بازرسان انجمن آقای دکتر امیرحسین آیت‌­الهی از شرکت آی­‌تک ایساتیس و آقای مهندس محمد محمودی از شرکت ایرسا فرآیند پیشه ارائه گردید.

صورت‌­های مالی با اکثریت اعضا به تصویب رسید و با عنایت به توضیحات خزانه‌­دار و پیشنهاد ایشان مبنی بر افزایش حق عضویت در سال مالی پیش رو از سوی مجمع محترم پذیرفته شد و مبلغ حق عضویت پیشنهادی سالانه 300 میلیون ریال به تصویب مجمع محترم رسید. همچنین اختیار تصمیم‌­گیری پیرامون شرکت­‌های بدهکار عضو که پیش از این عضویت ایشان طبق اساسنامه انجمن به حالت تعلیق درآمده بود از سوی مجمع محترم به هیئت مدیره‌­ی دوره‌­ی جاری تفویض گردید.

مجمع سال 1402 انجمن صنفی شرکت‌­های اتوماسیون صنعتی در ساعت 18 با گرفتن عکس یادگاری به کارخود پایان داد.

گزارش تصویری

یک پیغام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد